ICERIVER kaspabot

Kampaň Airdrop za 1 milión USD Pozrite si ICERIVER

Oslava 2. výročia Kaspa veľkou kampaňou

V rámci osláv druhého výročia spoločnosti Kaspa spúšťame vzrušujúcu kampaň! Pripravte sa na exkluzívnu zbierku NFT s tematikou Kaspa a kolosálny výsadok $ KAS v celkovej hodnote 1 milión USD. Toto podujatie vám prinášame v spolupráci s Coinpal, OKX, ICERiver, IGV a Rhubarb Media, všetko na počesť jubilejného mesiaca Kaspa!

Ukážka kampane

Pripojte sa k našej špeciálnej kampani a získajte šancu bezplatne vyhrať jedinečné KASBOTS NFT plus podiel na obrovskom výsadku KAS vo výške 1 milión USD!

Účastníci sa zapoja do dvoch jednoduchých aktivít: sledovať naše kanály sociálnych médií a raziť svoje vlastné KASBOTS NFT.

Nahliadnite do distribúcie Airdrop

Výsadok $KAS, ktorý môže dosiahnuť hodnotu až 1 milión USD, bude rozdelený na základe počtu účastníkov, pričom rôzne prahové hodnoty odomknú rôzne sumy.

A dávajte si pozor na náš LEGENDÁRNY VZÁCNY NFT – DAGKnight, limitovaný len na 9,999 XNUMX kusov!


⚠️Účastníci, ktorí razia DAGKnight NFT, získajú špeciálne odmeny💰🥳

Ak sa chcete dozvedieť viac o KASBots NFT, pozrite si informácie tu. Ale uvedomte si, že všetky NFT sú v podstate bezcenné. NFT má hodnotu v určitom čase, ale má tendenciu konvergovať k hodnote blízkej 0.

Nepremeškajte svoju šancu stať sa súčasťou kampane Airdrop 1 milión USD $ KAS Airdrop – jedinečná, časovo citlivá príležitosť pripojiť sa k našej veľkej oslave!

Tým sa naše dnešné nahliadnutie uzatvára! Zaujíma vás KEDY, KDE a ďalšie podrobnosti? Odpovede sú hneď za rohom😉 Pripravte sa na vzrušujúce odhalenie!🔥

Sledujte naše mediálne kanály, kde nájdete najnovšie aktualizácie o kampani.

Casp | Coinpal.io | OKX Web3 | IGV | ICERIVER 

🎊Všetko najlepšie k narodeninám, Kaspa!!🥳

Organizátor si vyhradzuje právo na konečný výklad tejto aktivity.