Miner-farm-asic-btc-miners-data

Servery ASIC zvyšujú váš výpočtový výkon 10000 XNUMX-krát

Ponúkame špecializované integrované obvody špecifické pre aplikáciu – integráciu a rozšírenie ASIC na vaše servery, ktoré sú schopné zvýšiť výpočtovú rýchlosť vašich úloh až 1000-krát, čo sa rovná 1 000 000 % nárastu. Naše riešenie je jedinečné, pretože kombinuje a využíva dostupné ASIC pre širokú škálu výpočtových algoritmických úloh. Zameriavame sa na špičkový výkon a najlepší pomer ceny a výkonu. Naše servery ASIC sú použiteľné pre mnohé úlohy, ako je reverzné inžinierstvo, offline testovanie útokov Brute-Force, ťažba bitcoínov, ťažba Etherea, hashovanie SHA2 a SHA3, vyhľadávanie reverzných hashov a mnoho ďalších.

Najziskovejší ASIC baníci súčasnosti.

Servery ASIC a baníci ASIC

Zrýchlený výpočtový server ASIC

Prepájame viacero špecializovaných čipových dosiek ASIC do jedného systému, ktorý umožňuje CPU prerozdeľovať úlohy, ktoré sú zrýchlené a počítané oveľa rýchlejšie. Môžeme dosiahnuť až 10 000-násobné zvýšenie výkonu pri rovnakej spotrebe energie. Naše servery preto patria medzi najlepšie z hľadiska extrémnej efektivity.

ASIC krypto baníci

ASICs miner je ASIC server so špecifickým zameraním na špičkový výkon a veľmi nízku spotrebu energie na jednu jednotku výkonu – Mhs alebo THs. Mnoho ľudí vidí ASIC baníkov ako baníkov na ťažbu kryptomien ako Bitcoin, Ethereum, Monero, DogeCoin, Conflux. Naše riešenie tiež ponúka oveľa širšie využitie, aby poskytlo ešte vyššiu ziskovosť, než ponúka konvenčná kryptominácia. V podstate využívame tieto stroje a rozširujeme ich funkčnosť na oveľa širšie spektrum úloh.

Bitcoin ASIC baníci

Využite ASIC pôvodne vytvorené pre ťažbu bitcoínov na oveľa širšie využitie. Sme schopní použiť tieto jednoúčelové stroje nielen na to, aby fungovali ako baníci bitcoinov, ale aby sme sa aj lepšie podieľali na blockchaine a poskytovali veľmi efektívny akcelerátor pre dekódovanie SHA2. To tisíckrát znásobuje hashovací výkon SHA2 bežného servera a dramaticky znižuje spotrebu energie.

Ethereum ASIC baník

Využite ASIC vytvorené výhradne pre ťažbu Etherea na oveľa širšie využitie. Tieto nové stroje sú schopné robiť oveľa viac ako len ťažbu Etherea alebo ETC. Rozširujeme ich funkčnosť nad rámec očakávanej lepšej účasti na blockchaine alebo na podporu reverzného inžinierstva a reverzného hashovania funkcie SHA3 hash. Opätovným použitím týchto ASIC sme schopní dramaticky znížiť spotrebu energie, čo robí prácu s počítačom oveľa ekologickejšou.

Prečo ASIC urýchľujú prácu s počítačom Kentino?

Preferovaní partneri

Možnosti integrácie a vývoja aplikácií, ktoré sa rozprestierajú naprieč poprednými svetovými dodávateľmi podnikových aplikácií: naše riešenie dodávame aj niekoľkým ďalším dátovým centrám a elektrárňam.

Spoľahlivý poradca

Zapojte svojich zákazníkov a váš tím zákazníckych skúseností, aby ste transformovali svoje podnikanie usmerňovaním stratégie, zlepšovaním vášho hodnotového reťazca a podporou inovácií.

Zákazkové riešenia

Vývoj vhodných aplikačných riešení na splnenie vašich jedinečných obchodných požiadaviek. Rozumieme vášmu profilu a možnostiam a ponúkame najefektívnejšie a najziskovejšie riešenie

End-to-end schopnosti

Komplexné služby od vývoja vašej stratégie digitálnej transformácie až po realizáciu kľúčových iniciatív cestovnej mapy, implementáciu správnych technológií a správu vášho prostredia.

Sme tu, aby sme pomohli!