Dátové centrum Kentino sro

Softvér na jednoduchú správu vašej infraštruktúry výpočtového dátového centra

Vyvinuli sme a neustále vylepšujeme náš vlastný špecializovaný softvér, ktorý vám pomôže spravovať infraštruktúru vášho výpočtového dátového centra. Vyvinuli sme vlastný proprietárny softvér pre správu na prerozdelenie úloh vo výpočtovom centre a na monitorovanie ich priebehu. Podporujeme rôzne spôsoby použitia od krypto-ťažby po strojové učenie a produkciu videa a obrázkov.

Riešenie softvérovej sady výpočtových dátových centier

Požiadavky na softvér výpočtového dátového centra

Dátové výpočtové centrum so svojimi viacnásobnými možnosťami využitia vyžaduje jedinečnú sadu softvérových riešení, ktoré vám pomôžu využiť jeho potenciál v plnom rozsahu. Rozširujeme potenciálne pokrytie nášho softvérového riešenia od operačného systému pre jednotlivé výpočtové jednotky až po manažérsky server a cloudovú manažérsku platformu. Denne pridávame a vylepšujeme nové funkcie, aby sme pokryli čo najviac možných scenárov pre intenzívnu prácu s počítačom.

OS na ťažbu kryptomien AntOS

Pre veľký dopyt našich klientov zahrnúť do nášho softvérového riešenia aj podporu kryptomín a blockchainu sme vytvorili dedikovanú verziu operačného systému AntOS. Tento operačný systém komunikuje s našimi hlavnými servermi a poskytuje vám vynikajúce rozhranie na rozšírenie prípadov použitia výpočtov na bitcoiny, ethereum a všetky ostatné ťažby kryptomien. Používanie tohto Operačného systému je bezplatné a je už v balíku, ktorý pre vás poskytujeme bez ďalších poplatkov. Je denne aktualizovaný a poskytuje ešte lepšie výsledky ako dobre známe EthOS a HiveOS. Je založený na linuxovom open source systéme s ďalšími proprietárnymi rozšíreniami, ktoré sú otvorene dostupné na testovanie bezpečnosti.

CENNÍK

Náš intenzívny softvér na správu výpočtových údajov je zvyčajne ocenený spolu s hardvérom, ktorý poskytujeme. Licencie na naše riešenie nepredávame samostatne. Všetky serverové riešenia, od malých až po veľké, sú pokryté našou softvérovou podporou od niekoľkých výpočtových jednotiek až po konfiguráciu veľkých sálových počítačov.

zabezpečenia

Zahŕňame postupy a prípravy, ktoré chránia naše dátové výpočtové centrum pred hrozbami, útokmi a neoprávneným prístupom. Aspekty bezpečnosti dátového centra zahŕňajú fyzickú bezpečnosť, ktorá si vyžaduje plánovanie lokality na obmedzenie fyzických vlámaní, a sieťovú bezpečnosť, kde bezpečnostní inžinieri inštalujú firewally a antimalvérové ​​programy, aby zabránili narušeniam a so všetkými týmito aspektmi je náš softvér v súlade. Nedávno sa bezpečnosť sociálneho inžinierstva stala dôležitým aspektom zabezpečenia dátového centra. To zahŕňa udržiavanie a vzdelávanie používateľov o dobrých bezpečnostných postupoch prostredníctvom kampaní na zvyšovanie povedomia, ktoré pomáhajú zabezpečiť, aby oprávnené osoby nevedomky nezverejnili informácie, ktoré môžu neoprávnené osoby použiť na prekonanie existujúcich bezpečnostných opatrení, a preto zabezpečujeme, aby naši klienti rozumeli osvedčeným postupom v oblasti pevnosti hesiel, šifrovania. -peňaženky a že sú odolné aj voči sociálnemu phishingu.

Prečo použiť softvérové ​​riešenie výpočtového dátového centra od Kentino?

Preferovaní partneri

Možnosti integrácie a vývoja aplikácií, ktoré sa rozprestierajú naprieč poprednými svetovými dodávateľmi podnikových aplikácií: naše riešenie dodávame aj niekoľkým ďalším dátovým centrám a elektrárňam.

Spoľahlivý poradca

Zapojte svojich zákazníkov a váš tím zákazníckych skúseností, aby ste transformovali svoje podnikanie usmerňovaním stratégie, zlepšovaním vášho hodnotového reťazca a podporou inovácií.

Zákazkové riešenia

Vývoj vhodných aplikačných riešení na splnenie vašich jedinečných obchodných požiadaviek. Rozumieme vášmu profilu a možnostiam a ponúkame najefektívnejšie a najziskovejšie riešenie

End-to-end schopnosti

Komplexné služby od vývoja vašej stratégie digitálnej transformácie až po realizáciu kľúčových iniciatív cestovnej mapy, implementáciu správnych technológií a správu vášho prostredia.