Globálna platforma pre bezpečnú, efektívnu a super výkonnú digitálnu budúcnosť

Naše dátové centrá poskytujú najmodernejšie, bezpečné a vzájomne prepojené riešenia, ktoré sa rozprestierajú na našej globálnej platforme. Náš technologický dosah kombinuje technológiu konvenčného CPU počítania s GPU akceleráciou a ASIC computingom. Naše služby a výpočtový model dodávame klientom vo viac ako 25 krajinách sveta. Pomáhame im urýchliť výpočtovú techniku ​​vrátane simulácie neurónových sietí, strojového učenia, blockchainu a kryptominizácie, reverzného inžinierstva. A robíme to s ohľadom na životné prostredie. Keďže sme operátorom neutrálnym voči operátorom, naša sieť výpočtových dátových centier s bohatou konektivitou poskytuje škálovateľnú a odolnú platformu, ktorá vám umožňuje využívať inovačné a rastové prostredie, ktoré hľadáte, kdekoľvek ho potrebujete. 

Služby

zrýchlený výpočtový štvorcový obrázok

Zrýchlené počítanie

Zrýchlite svoje výpočtové úlohy o 1000 % za rovnaké peniaze. Pomáhame klientom maximalizovať ich počítačovú rýchlosť na dosiahnutie tohto cieľa v 26 krajinách sveta.

výpočtový server gpu

GPU akcelerované servery

Zrýchlite výpočty pomocou najnovších GPU na architektúre OpenCL alebo CUDA. Vhodné pre AI, ťažbu kryptomien, Ethereum, hry na diaľku a hlboké učenie

Obrázok kategórie baníkov Asic

servery ASIC

Zrýchlite výpočty so špecializovaným integrovaným obvodom špecifickým pre aplikáciu (ASIC), aby ste urýchlili spätné inžinierstvo SHA2 a SHA3, čo je najlepšie pre ťažbu bitcoínov a etherea.

hosting dátového centra

Server housing

Najlepšie bývanie pre vaše servery, ťažobné zariadenia alebo bitcoinové ASIC. Konštantne nízka teplota. Profesionálny tím, ktorý vám pomôže s riadením. Lacná elektrina

Prenajmite si výpočtový výkon v spoločnosti Kentino

Vyhradené servery GPU na prenájom

Prenajmite si od nás dedikovaný GPU server na základe vašich požiadaviek a my vám poskytneme plne spravovateľnú bezproblémovú službu. Pre viac info Kontaktujte nás.

ASIC stroje na prenájom

Prenajmite si ASIC stroj, ASIC miner alebo akýkoľvek iný špecializovaný hashovací stroj na základe vašich požiadaviek od nás a my vám poskytneme plne zvládnuteľný bezproblémový servis. Pre viac info Kontaktujte nás.

Univerzálne hybridné klastre na prenájom

Prenajmite si hybridný klastrový stroj, ktorý obsahuje sadu rôznych výpočtových jednotiek. Poskytneme Vám softvérové ​​riešenie na prepojenie týchto strojov a ich ovládanie z centrálnej dosky. Pre viac informácií Kontaktujte nás.

Prečo si vybrať Kentino?

Globálne uznanie

3 najlepší globálny poskytovateľ služieb dátových centier s viac ako 500,000 20 mXNUMX kolokačného priestoru vo viac ako XNUMX krajinách.

Schopnosť doručenia

Globálny poskytovateľ chrbticovej siete IP Tier-1, jeden z najväčších v Ázii.

Uznanie analytikov

Líder v IDC MarketScape: Celosvetové kolokácia dátových centier a služby prepojenia 2021 Vendor Assessment.

Pokročilé vybavenie

Navrhol a vybudoval najväčšie portfólio dátových centier Tier 3 na svete.

Sme tu, aby sme pomohli!