Znížte záťaž pri monitorovaní operácií

Data Center Infrastructure Management (DCIM) uľahčuje správu vašich systémových operácií. Z nášho zákazníckeho portálu môžete sledovať stav prevádzky systému a bezproblémovo spravovať svoje zariadenie a elektroinštaláciu. Vizualizáciou stavu teploty a vlhkosti serverovej miestnosti v reálnom čase, stavu zariadenia, spotreby energie a pracovného zaťaženia klimatizácie môžete zažiť flexibilné a efektívne operácie a použiť tieto informácie pre budúce plány rozšírenia. V prípade akýchkoľvek problémov zákazníci a zamestnanci dátového centra monitorujú rovnakú obrazovku a môžu problém rýchlo a hladko vyriešiť.

Funkcie systému správy infraštruktúry dátového centra

Monitorovanie v reálnom čase

Meraním výkonu ističovou jednotkou môžete skontrolovať aktuálnu hodnotu výkonu podľa stojanov. Nastavíme referenčné body teploty a vlhkosti a namontujeme špeciálne senzory pre priestory zákazníkov.
*Tepelná mapa je voliteľná služba.

Monitorovací a alarmový systém serverovej miestnosti

Zákazníci si môžu nastaviť svoje vlastné prahové úrovne s rôznymi úrovňami nastavenia na označenie úrovne varovania a kritickej úrovne pre vysoké aj nízke stupne. Alarm sa zobrazí na obrazovke portálu v reálnom čase, keď úrovne prekročia nastavené prahové hodnoty. Zákazníci môžu tiež dostať upozornenie na poplach e-mailom.

Správy

Zhromaždené údaje budú uložené v databáze Data Center Infrastructure Management. Údaje sa budú ukladať podľa priemerných úrovní každých 15 minút až do 60 

Prečo si vybrať Kentino?

Globálne uznanie

Dátové centrá vo viac ako 20 krajinách s celkovou plochou viac ako 400,000 XNUMX mXNUMX.

Uznanie analytikov

Líder v IDC MarketScape: Celosvetové kolokácia dátových centier a služby prepojenia 2021 Vendor Assessment.

Pokročilé vybavenie

Navrhol a vybudoval najväčšie portfólio dátových centier Tier 3 na svete.

Schopnosť doručenia

Globálny poskytovateľ chrbticovej siete IP Tier-1, jeden z najväčších v Ázii.

Sme tu, aby sme pomohli!