V porovnaní s inými riešeniami dokážeme znížiť náklady až o 70 %.

Správa infraštruktúry dátových centier

Pomôžte pri riadení prevádzky systému a znížte pracovné zaťaženie vašej prevádzky

Znížte záťaž pri monitorovaní operácií

Data Center Infrastructure Management (DCIM) uľahčuje správu vašich systémových operácií. Z nášho zákazníckeho portálu môžete sledovať stav prevádzky systému a bezproblémovo spravovať svoje zariadenie a elektroinštaláciu. Vizualizáciou stavu serverovej miestnosti v reálnom čase a teploty a vlhkosti každého výpočtového stojana, stavu zariadenia, spotreby energie a pracovného zaťaženia klimatizácie môžete zažiť flexibilné a efektívne operácie a použiť tieto informácie pre budúce plány rozšírenia. V prípade akýchkoľvek problémov zákazníci a zamestnanci dátového centra monitorujú rovnakú obrazovku a môžu problém rýchlo a hladko vyriešiť.

 • Monitorovanie v reálnom čase

  Správa infraštruktúry dátových centier

  Meraním výkonu ističovou jednotkou môžete skontrolovať aktuálnu hodnotu výkonu podľa stojanov. Nastavíme referenčné body teploty a vlhkosti a namontujeme špeciálne senzory pre priestory zákazníkov.

 • Monitorovací a alarmový systém serverovej miestnosti

  Správa infraštruktúry dátových centier

  Zákazníci si môžu nastaviť svoje vlastné prahové úrovne s rôznymi úrovňami nastavenia na označenie úrovne varovania a kritickej úrovne pre vysoké aj nízke stupne. Alarm sa zobrazí na obrazovke portálu v reálnom čase, keď úrovne prekročia nastavené prahové hodnoty. Zákazníci môžu tiež dostať upozornenie na poplach e-mailom.

 • Správy

  Správa infraštruktúry dátových centier

  Zhromaždené údaje budú uložené v databáze Data Center Infrastructure Management. Údaje sa budú ukladať podľa priemerných úrovní každých 15 minút po dobu až 60 dní. Zákazníci môžu tiež exportovať údaje denne,

  týždenné alebo mesačné správy podľa vlastného výberu formátov súborov.

 • Dispozícia podlahy

  Správa infraštruktúry dátových centier

  2D rozloženie podlahy
  Usporiadanie podlahy serverovne je k dispozícii v 2D zobrazení. Môžete potvrdiť umiestnenie svojich stojanov a vybavenia. Okrem toho je vaše vybavenie roztriedené v rôznych farbách, ktoré vám umožnia ľahko vidieť stav.

  3D rozloženie podlahy
  K dispozícii je aj 3D pohľad na serverovňu. Môžete potvrdiť polohu svojho zariadenia v stojane.

 • Správa rackových IKT zariadení

  Správa infraštruktúry dátových centier

  Presuňte ikonu IKT zariadenia a vytvorte si vlastné usporiadanie montáže zariadenia. Môžete tiež spravovať kabeláž zariadení a napájacie káble.


Prečo si vybrať Kentino

značka dôvery 1

Globálne uznanie

Riešenie dátového centra, ktoré vedie najmodernejšie počítačové riešenia na celom svete.​

značka dôvery 2

Uznanie analytikov

Líder v oblasti výpočtovej sily poskytujúcej MarketScape: Celosvetovo realizovateľné riešenia pre Colocation Data Computing Center.

značka dôvery 3

Globálny líder vo výkone

Najvyšší pomer výkonu na meter štvorcový a spotrebovanej energie vo wattoch na celom svete.

značka dôvery 4

Ekologické zariadenia

Naše zariadenia sú ekologické. Optimalizujeme hardvérovú konfiguráciu a firmvér, aby sme znížili spotrebu energie v priemere o 40 %.

Sme tu, aby sme pomohli!

Spolupracujeme s organizáciami po celom svete, aby sme formovali a dosahovali výsledky prostredníctvom inteligentných technologických riešení.