profi herný počítač pcpraha

Najlepšie sady profesionálnych herných počítačov v Európe a vo svete

Ponúkame herné počítače, celé zostavy a príslušenstvo pre herné počítače so zárukou of maximum výkon pre najnižšia cena na trhu v Českej republike, na Slovensku, v Nemecku, Rakúsku, Poľsku, Maďarsku, Francúzsku, Taliansku, Španielsku a mnohých ďalších v Európe. World-Wide s Medzinárodná záruka a garancia najlepšej ceny

Poskytujeme tiež špecializované počítače pre lekárske organizácie, kde je najvyššou prioritou stabilita a udržanie dlhodobej prevádzky.

 

Profesionálne herné počítače

Profesionálne herné počítače a nastavenia

Počítače našej výroby sa stretávajú najvyššie štandardy kvality montáže, výberu dielov a organizácie vnútorného priestoru. Každú konfiguráciu zostavuje technik, ktorý má dlhoročné skúsenosti v oblasti počítačového hardvéru a baví ho najmä skladanie počítačov. Po inštalácii, nastavení a optimalizácii prechádza každý systém (PC). povinné testovanie pomocou špecializovaných softvérových balíkov. Skúšobný protokol je súčasťou každého predaného PC. 

Profesionálne herné počítačové zostavy

Súpravy hry ktoré vyrábame sú len z top kvalitné komponenty ktoré máme dobre overená, aby bol zachovaný najlepší pomer ceny, výkonu a kvality. Spoľahlivosťou komponentov použitých v zostavených počítačoch si môžete byť úplne istí, a preto na herné počítače a podobne vieme poskytnúť až 5 ročnú záruku. záruka na celok. Nákupom vaše počítače s nami, vy ste šetrí peniaze a čas, ktoré by ste inak minuli výberom jednotlivých komponentov s tými najlepšími pryžový výkon pomer.

Individuálne PC zostavy pre váš profesionálny herný tím

S nami nie ste sami so svojimi počítačovými potrebami. Náš tím profesionálnych počítačových nadšencov vám rád poskytne technickú odbornosť pri výbere počítača, hernej zostavy v rámci vášho tímu/organizácie tak, aby vyhovovala vášmu rozpočtu, alebo individuálne prispôsobená potrebám vášho tímu.

Hlavným cieľom je ponúknuť herné PC zostavy s najlepším pomerom ceny, kvality a výkonu. K zakúpeným zostavám poskytujeme základnú konzultáciu a servis zdarma.

Najlepšie vybavené herné počítače súčasnosti

Prečo si vybrať herné počítače od Kentina?

Preferovaní partneri

Herné počítače vyrábame viac ako 10 rokov s našou pobočkou PcPraha alebo PcPrague v strede Európy v Prahe v Českej republike.

Spoľahlivý poradca

Zapojte svojich zákazníkov a váš tím zákazníckych skúseností, aby ste transformovali svoje podnikanie usmerňovaním stratégie, zlepšovaním vášho hodnotového reťazca a podporou inovácií.

Zákazkové riešenia

Vývoj vhodných aplikačných riešení na splnenie vašich jedinečných obchodných požiadaviek. Rozumieme vášmu profilu a možnostiam a ponúkame najefektívnejšie a najziskovejšie riešenie

End-to-end schopnosti

Komplexné služby od vývoja vašej stratégie digitálnej transformácie až po realizáciu kľúčových iniciatív cestovnej mapy, implementáciu správnych technológií a správu vášho prostredia.

Sme tu, aby sme pomohli!