• Škálovateľné Platforma Intel® Xeon®
  • GPU server pre zostavy s viacerými procesormi, vhodné pre výkonné hybridné riešenia
  • Kentino patentované Prispôsobivý dizajn topológie
  • Škálovateľná architektúra pre vaše rastúce potreby
  • Komplexná IT infraštruktúra Riešenie pre správu
  • Efektívne chladenie s vymeniteľnými ventilátormi a špeciálnymi odsávačmi vzduchu
  • výhradný teplotný radar pre vyššiu energetickú účinnosť
  • Jednoduchá správa a údržba
location_pic-1-1024x636

Pre výkonné hybridné riešenia


4U ESC8000 G4 je vybavený architektúrou GPU, ktorá podporuje až osem vysokovýkonných grafických kariet NVIDIA® Quadro® alebo Tesla® GPU. Vďaka viacnásobnému grafickému výkonu vám ESC8000 G4 umožňuje pracovať rýchlejšie a efektívnejšie s náročnými výpočtovými úlohami. Optimalizované vnútorné usporiadanie umožňuje ESC8000 G4 osvojiť si širokú škálu grafických kariet – vrátane formátu GPU prostredníctvom dvoch slotov – s aktívnymi alebo pasívnymi tepelnými modulmi.

Komplexné riešenie správy IT infraštruktúry
ESC8000 G4 je vybavený vstavaným modulom iKVM a dodáva sa s ASUS Control Center, ktoré poskytuje komplexné možnosti správy infraštruktúry.

Jednoduchá správa a údržba

Vďaka dômyselnému vnútornému usporiadaniu môžu IT zamestnanci jednoducho vymeniť kľúčové komponenty.

 

Exkluzívny teplotný radar pre vyššiu energetickú účinnosť

ESC8000 G4 je vybavený exkluzívnou technológiou tepelného radaru ASUS s teplotnými senzormi umiestnenými na CPU, GPU a DIMM. Táto konštrukcia umožňuje sledovanie vnútorných a vonkajších teplôt a umožňuje dynamické riadenie krivky zaťaženia ventilátorov, zníženie spotreby ventilátorov až o 20 % a zníženie TCO, čo je ideálne pre dátové centrá s extrémnym prevádzkovým zaťažením.

Efektívne chladenie s vymeniteľnými redundantnými ventilátormi
Chladenie akceleračného servera pri extrémnom pracovnom zaťažení so spotrebou energie až 3200 W je náročná úloha. Preto je ESC8000 G4 vybavený vymeniteľným ventilátorom a vyhradenými vzduchovými tunelmi pre CPU, GPU a DIMM. Desať ventilátorov GPU – päť primárnych a päť záložných ventilátorov – plus dva chladiče CPU poskytujú nepretržitý chladiaci výkon pre nepretržitú prevádzku servera.

Sme tu, aby sme pomohli!