Automatizujte svoje IT procesy pomocou integrácie služieb

Zefektívnenie a zjednodušenie pracovných postupov IT a odstránenie manuálnych procesov prostredníctvom integrácie služieb je kľúčovým cieľom väčšiny IT tímov. Integrácia služieb vám umožňuje znížiť prevádzkové náklady a zároveň poskytuje automatický prenos nových incidentov, problémov, zmien a servisných požiadaviek z vašej aplikácie service desku do nášho systému riadenia IT služieb. To vám poskytuje prehľad aktualizácií stavu v reálnom čase z vašej aplikácie service desk. Našu integračnú službu môžete použiť aj na vytvorenie ekosystému predajcov a poskytovateľov služieb.

Zlepšiť efektívnosť a zjednodušiť správu IKT

Eliminujte manuálne procesy, zjednodušte administráciu a ušetrite čas

Vďaka integrácii služieb môžete eliminovať manuálne procesy, ako sú telefónne hovory alebo prepisovanie informácií. Informácie z vášho vlastného systému vydávania lístkov na servisnom pulte sú bez problémov smerované do nášho systému. Podobne sa aktualizácie z nášho systému automaticky prejavia aj vo vašom. Tieto automatizované pracovné postupy zabezpečujú, že sa skráti stredný čas do opravy a zjednoduší sa monitorovanie SLA.

Budujte spoluprácu medzi predajcami a zvyšujte produktivitu

Spojte svojich dodávateľov technológií a poskytovateľov služieb a zlepšite spoluprácu v rámci svojho dodávateľského ekosystému. To vám umožní ušetriť čas na administráciu a zlepšiť sa

Prečo si vybrať Kentino?

Globálna podpora

Podpora viac ako 47 technológií v 14 miestnych jazykoch po celom svete.

Dôveryhodný partner

Partner č. 1 alebo č. 2 každého veľkého predajcu.

Uznanie priemyslu

Ocenenie za rok 2018 za transformáciu našich služieb podpory za poskytovanie podporných služieb založených na dátach a orientovaných na klienta.

Hlboký zážitok

Podpora 6 miliónov aktív v rámci 6,000 XNUMX klientov na piatich kontinentoch.

Sme tu, aby sme pomohli!