Zdravotnícke potreby na ochranu vašich klientov a vášho podnikania pred COVID-19

Zdravotnícky materiál zabezpečujeme pre viaceré zdravotnícke zariadenia vrátane všetkých veľkých nemocníc v Českej republike a na Slovensku. Poskytujeme iba vysokokvalitné respirátory FFP2 a FFP3 a ďalšie ochranné prostriedky proti Covid.

Zabezpečujeme aj rýchle testovanie a testovanie zamestnancov pre firmy. Naše mobilné testovacie centrum vám môže poskytnúť službu testovania všetkých vašich zamestnancov alebo testovania na podujatiach ako sú koncerty či festivaly.

Zdravotnícky materiál Covid

Zdravotnícky materiál pre nemocnice a zdravotnícke zariadenia

Poskytujeme Covid ochranné potreby ako napr Respirátory FFP2 a Respirátory FFP3, chirurgické rúška, rýchle testy antigénov, ochranné kombinézy a plášte pre viaceré významné nemocnice v Českej republike a na Slovensku. Ochranné pomôcky a potreby na covid dodávame aj iným zdravotníckym inštitúciám, ako sú testovacie centrá na covid, laboratóriá a centrá zdravotnej starostlivosti.

Kvalita a certifikácia

Naše produkty, ktoré nájdete na našom e-shope a všetky produkty, ktoré zasielame, sú najvyššej kvality a všetky sú certifikované a tiež testované nezávislými uznávanými testovacími organizáciami. Dodávame len Respirátory FFP2 a FFP3 ktorý spĺňa najvyššie požiadavky potrebné na ochranu životov ľudí. Každý výrobok má certifikáciu CE a schválenie na predaj v Európe. Okrem toho vám poskytujeme pravidelné výsledky testovania a tiež počúvame spätnú väzbu od našich klientov a podľa toho upravujeme naše položky.

Cena a dodacia lehota

Ceny ochranných predmetov proti ochoreniu, ako sú respirátory FFP2 a testy na antigén alebo ochranné kombinézy, zažívajú obrovské výkyvy. Snažíme sa ponúkať konkurencieschopné ceny a odrážať aktuálny dopyt a mať všetky položky pripravené na sklade na odoslanie nasledujúci deň.

Čas doručenia

Všetky vzorky a maloobchod sa zvyčajne odosielajú do 24 hodín alebo jedného pracovného dňa. Používame spoľahlivú sledovanú prepravu po celom svete. Pokrývame celú Európu, USA, Kanadu, Rusko, Izrael a arabský svet. Pri väčších objednávkach využívame kamiónovú alebo paletovú prepravu, ktorá je vhodná pre celú Európu najmä do Česka, Nemecka, Slovenska a Francúzska.

Prečo si chrániť svoje zdravie pred covidom s Kentinom?

Preferovaní partneri

Možnosti integrácie a vývoja aplikácií, ktoré sa rozprestierajú naprieč poprednými svetovými dodávateľmi podnikových aplikácií: naše riešenie dodávame aj niekoľkým ďalším dátovým centrám a elektrárňam.

Spoľahlivý poradca

Zapojte svojich zákazníkov a váš tím zákazníckych skúseností, aby ste transformovali svoje podnikanie usmerňovaním stratégie, zlepšovaním vášho hodnotového reťazca a podporou inovácií.

Zákazkové riešenia

Vývoj vhodných aplikačných riešení na splnenie vašich jedinečných obchodných požiadaviek. Rozumieme vášmu profilu a možnostiam a ponúkame najefektívnejšie a najziskovejšie riešenie

End-to-end schopnosti

Komplexné služby od vývoja vašej stratégie digitálnej transformácie až po realizáciu kľúčových iniciatív cestovnej mapy, implementáciu správnych technológií a správu vášho prostredia.

Vzorka ochranného spotrebného materiálu Corona 19

Zoznam pobočiek špecifických pre krajinu pre dodávky COVID

Aby sme vyhoveli požiadavkám špecifickým pre danú krajinu, prevádzkujeme viacero e-shopov a v každej z týchto krajín máme iný sklad a predajné miesto.

 

Sme tu, aby sme pomohli!