asic-baník-bývanie-Európa

Servery, počítače, súpravy, baníkov, bývanie ASIC

 
Ponúkame profesionálne spoľahlivé puzdro vášho hardvéru s profesionálnou podporou našich hardvérových technikov. Poskytujeme tiež naše vlastné riešenie správy hybridného softvéru pre výpočtové dátové centrá. Naše dátové centrá spĺňajú najvyššie štandardy pre intenzívnu výpočtovú techniku ​​a spĺňajú minimálne požiadavky špecifikácie TIER2.  

Profesionálne puzdro pre váš IT hardvér

Dátový hybridný počítačový serverový kryt

Väčšina našich klientov využíva našu službu správy a bývania ich hardvérového riešenia. Ponúkame veľmi pohodlný prístup a plnú podporu pre váš hardvér vrátane hardvérovej podpory s technikmi a softvérovou podporou a tiež vykonávacím špecialistom, ktorý vám pomôže vykonať a vypočítať akékoľvek úlohy, ktoré chcete maximalizovať.

Server housing

Ponúkame veľmi výhodné ceny bývania s mesačnými alebo ročnými cenami. Naše dátové centrum disponuje najnovšou implementáciou zabezpečenia a je pripojené cez optické pripojenie priamo na chrbticu siete s rýchlosťou až 100 Gbit/s. Poskytujeme tiež 24/7 podporu a monitorovanie v našich dátových centrách.

 

Kryt GPU Miner

Reagujeme na obrovský dopyt kryptografov po umiestnení svojich strojov. Ideme ďalej a ponúkame ešte širšie využitie ich strojov na monetarizáciu ich príjmu ešte viac ako pri ťažbe Etherea alebo Bitcoinu.

Kryt ASIC

Akýkoľvek špecializovaný stroj, ako je ASICS pre bitcoiny, Ethereum a Dogecoin a proprietárne ASICS, sú tiež vítané, aby boli umiestnené v našom zariadení. Chápeme váš dopyt po lacnej elektrine, aby sme maximalizovali ziskovosť v blockchainovom slove. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Ceny serverhousingu

Predikcia cien elektriny v Európe

Ceny elektriny sú v Európe veľmi kolísavé. 

Žiaľ, kvôli nariadeniam o odpadoch a byrokracii v Európe je veľmi malá možnosť postaviť nové elektrárne v blízkej budúcnosti av najbližších 10 rokoch. Elektrárne založené na fosíliách, ako je uhlie, v zásade nie sú povolené a teraz sa zatvárajú. Okrem toho, žiaľ, relatívne čistá a lacná energia ako atómový zdroj nie je politicky populárna a jej rozšírenie sa neplánuje v žiadnej európskej krajine. Buď vstavané riešenia malých plug and play reaktorov nie sú povolené kvôli nepružnej legislatíve v Česku a Európe. „Zakázané sú aj čisté zdroje energie ako vodná energia a veterná energia“. Teraz je malá šanca získať povolenie na výstavbu takejto elektrárne. Jediným povoleným zdrojom je v súčasnosti slnečná energia. Bohužiaľ by to však nevyriešilo zvyšujúci sa dopyt po energii počas 365 dní v roku, najmä v zime. Preto môžeme očakávať vysoké ceny v Európe v porovnaní so zvyškom sveta.

Ceny v našich dátových centrách

Cena, ktorú klient zaplatí, sa skladá z dvoch častí.

  1. denná / mesačná platba za server, ASIC, rig housing, ktorý pokrýva základnú podporu.
  2. Cena elektriny v závislosti od lokality.

Okrem toho sa platí jednorazový inštalačný poplatok.

Pre cenotvorbu elektriny môžete využiť jednu z najlepších akcií OTE-CR. Nájdete tam prehľadné ceny elektriny z európskeho trhu. K tejto cene sa pripočítavajú regulačné poplatky a distribučné poplatky v závislosti od lokality. Tieto poplatky sú väčšinou stabilné a pohybujú sa okolo 40 Eur za MW.

Môžete vidieť, že ceny od roku 2021 do roku 2023 sa zdvojnásobili av určitých mesiacoch sú 10-krát vyššie. 

Odporúčame vám presunúť svoje dátové centrá mimo Európy a ponechať si v Európe len potrebnú infraštruktúru a energeticky najnáročnejšiu výpočtovú časť do iných krajín. 

Teraz usilovne pracujeme na takomto procese transformácie lokality pre našich súčasných klientov. Čoskoro otvárame túto možnosť pre nových klientov.

Prečo umiestniť svoj počítačový hardvér do Kentina?

Preferovaní partneri

Možnosti integrácie a vývoja aplikácií, ktoré sa rozprestierajú naprieč poprednými svetovými dodávateľmi podnikových aplikácií: naše riešenie dodávame aj niekoľkým ďalším dátovým centrám a elektrárňam.

Spoľahlivý poradca

Zapojte svojich zákazníkov a váš tím zákazníckych skúseností, aby ste transformovali svoje podnikanie usmerňovaním stratégie, zlepšovaním vášho hodnotového reťazca a podporou inovácií.

Zákazkové riešenia

Vývoj vhodných aplikačných riešení na splnenie vašich jedinečných obchodných požiadaviek. Rozumieme vášmu profilu a možnostiam a ponúkame najefektívnejšie a najziskovejšie riešenie

End-to-end schopnosti

Komplexné služby od vývoja vašej stratégie digitálnej transformácie až po realizáciu kľúčových iniciatív cestovnej mapy, implementáciu správnych technológií a správu vášho prostredia.

Sme tu, aby sme pomohli!