Model IceRiver KSVerzia biosuStiahnutie firmvéru
IceRiver KS0ICERIVER-KAS-KS0-20230916Stiahnuť ▼
IceRiver KS1ICERIVER-KAS-KS1-20230916Stiahnuť ▼
IceRiver KS2ICERIVER-KAS-KS2-20230916Stiahnuť ▼
IceRiver KS3ICERIVER-KAS-KS3-20230916Stiahnuť ▼
IceRiver KS3LICERIVER-KAS-KS3L-20230916Stiahnuť ▼
IceRiver KS3MICERIVER-KAS-KS3M-20230916Stiahnuť ▼

Stiahnutie firmvéru

aktualizácia:

1. Vylepšite webové rozhranie pre lepšiu používateľskú skúsenosť.

2. Oprava niektorých známych problémov.

Vezmite prosím na vedomie:

1. Prísne dodržiavajte aktualizácie špecifické pre daný model: Aktualizácie firmvéru by sa mali aplikovať iba na príslušný model počítača. Zákazníci budú zodpovední za akékoľvek následky vyplývajúce z inovácie s nekompatibilným firmvérom.

2. Stiahnite si oficiálny firmvér: Uistite sa, že ste si stiahli firmvér z našej oficiálnej webovej stránky a nepoužívajte firmvér z neoficiálnych zdrojov. Zákazníci budú zodpovední za akékoľvek následky vyplývajúce z používania neoficiálne poskytnutého firmvéru.

3. Postupujte podľa návodu na použitie: Pozorne si prečítajte a dodržujte pokyny uvedené v našej používateľskej príručke týkajúcej sa aktualizácií firmvéru, aby ste zaistili správne fungovanie.

4. Prírastkové aktualizácie: Ak máte viacero počítačov, odporúča sa najprv aktualizovať jeden z nich a sledovať, či počítač po aktualizácii beží stabilne. V modernizácii ostatných strojov pokračujte až po potvrdení stability, aby ste znížili potenciálne riziká.

5. Ak sa na zariadení počas procesu inovácie vyskytnú nejaké abnormality, obnovte ho na výrobné nastavenia.

6.Táto verzia firmvéru je testovacia verzia beta. Ak sa po inovácii vyskytnú nejaké neobvyklé podmienky, okamžite nás kontaktujte prostredníctvom oficiálneho lístka podpory na webovej stránke.

7. Po stiahnutí firmvéru ho prosím rozbaľte a pred pokračovaním v aktualizácii skontrolujte, či je kontrolný súčet MD5 správny. Aktualizovaný balík po extrakcii bude mať príponu súboru „.bgz“.

8. Ak zariadenie funguje normálne, neodporúča sa aktualizovať na novú verziu firmvéru.