Najziskovejší bitcoin ASIC baníci pre rok 2023

Najziskovejším ASIC minerom pre tento rok vzhľadom na všetky aspekty je Antminer S19j 96TH pro. Čo môže vygenerovať viac ako 255 USD alebo 245 EUR za mesiac a stáť menej ako 1800 USD alebo 1712 EUR. Zohľadnili sme primeranú cenu za elektrinu, ktorá stúpla a tiež sme brali do úvahy iba nových ťažiarov s dlho živým spamom.

Najvyššia ziskovosť za drahú elektrinu

Eliminovať bremeno vysokých nákladov na elektrickú energiu V Tera-Hashes existuje rovnováha medzi nákupnou cenou a účinnosťou a výkonom. Nie je potrebné ísť slepo po najvyššej efektivite mineru pri neúmernom raste jeho ceny. Najrozumnejším bitcoinovým ASIC minerom pre tento prípad by bol Antminer S19j 110TH pro. To si nevyžaduje viac ako 3400 W zo zásuvky a poskytuje výkon 110 TH.

Najvyššia ziskovosť za lacnú elektrinu

Na prvý pohľad bolo vidieť, že nejaký starý ASIC miner by bol tou najlepšou voľbou, ale vzhľadom na nedávny pokles cien nových ASIC minerov nie je dôvod vyberať si na ťažbu zastaraný stroj. Najlepší by bol Antminer S19 90TH pro. Tento stroj má najlacnejšiu nákupnú cenu zo všetkých nových bitcoinových baníkov s vysokou spoľahlivosťou.